SPORT PRAHA je firma zabývající se sportovní činností pro děti a dospělé. Podstatnou částí našich aktivit je výuka plavání a to formou kurzů.

SPORT PRAHA zahájil svou činnost v roce 1998.

Úvod:

Naše plavecká škola funguje již 18let a je jedna z nezkušenějších v Praze. Zakladatel a ředitel plavecké školy Mgr.Karel Bergl vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu. Veškerá činnost plavecké školy se řídí metodikou výuky plavání i pravidly bezpečnosti prezentovanými touto Fakultou těl.vých.a sportu.

K provozu: Plaveme v Praze 1, přímo v centru města, na několika bazénech v podvečerních a večerních hodinách. Na Strahově vždy v pondělí a ve čtvrtek v odpoledních a večerních hodinách. V Praze 7 na Výstavišti ve středu odpoledne a večer. Vyuč.hod. trvá 40 min. a v každé hodině jsou vždy tři družstva- neplavci, začátečníci a pokročilí. Cena kurzu je nyní ještě se slevou. V této ceně jsou i stoprocentní náhrady za jakoukoliv absenci. Takže si každý má možnost vyplavat opravdu vše co si zaplatil a nic mu nepropadne.

Dále provádíme individuální výuku plavání pro děti a dospělé, kterou lze po dohodě uskutečnit i na jiných bazénech po celé Praze.

Pro dospělé je připraven i program kondičního a zdokonalovacího tréninku.

Podstatnou částí naší činnosti je zdravotní a rehabilitační plavání spojené se speciálními cviky přímo v bazénu.

V případě zájmu volejte 608279237 pana Bergla nebo pište na email.

Těšíme se na spolupráci. Mgr.Karel Bergl